Pijalnia czekolady Wedel – Nałęczów

Pijalnia czekolady Wedel – na sama myśl cieknie ślinka! W chłodne dni gorąca czekolada do picia z dodatkami przyjemnie rozgrzewa, a w upały wersja na zimno momentalnie orzeźwia. Ponadto różnego typu desery mają dogodzić w podniebienia każdego łasucha.

Czy warto przekroczyć próg pijalni czekolady Wedla? Jeśli tak, które smakołyki wybrać, aby mieć poczucie iż pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto?

Próbowaliśmy kilka deserów:

  • szarlotka z lodami waniliowymi
  • sernik z wiśniami
  • babeczka z kajmakiem
  • malinowy chruśniak

Kulturalny kelner podał desery i można było smakować :)

Szarlotka z lodami waniliowymi była smaczna, ale ciasto mało kruche. Być może sposób podgrzewania ciasta nie był odpowiedni. Tester stwierdził, że dziewczyna robi lepszą szarlotkę. Plus dla dziewczyny :)

4 pijalnia wedel naleczow

Sernik z ciepłymi wiśniami rozpływał się w ustach. Był lekki i puszysty. Wiśnie cieplutkie i odpowiednio słodkie. Poezja dla podniebienia!

12 pijalnia wedel naleczow

Babeczka z kajmakiem i gałką loda – strzał w 10! Słodziutki kajmak, kruchy spół i do tego chłodząca gałka lodów! Na to trzeba się wybrać! Szkoda tylko, że taka mała porcja.

8 pijalnia wedel naleczow
Malinowy chruśniak z kawałkiem czekolady i serduszkiem cynamonowym był bardzo dobry, nie za słodki, orzeźwiający. W sam raz na gorące dni. Nie zachwycił specjalnie, ale nie można mu nic zarzucić.

13 pijalnia wedel naleczow

Jedna rzecz wytrąciła nas z tej błogiej degustacji – gdy trzeba było skorzystać z toalety. w związku z tym, że Pijalnia Czekolady łączy się z pijalnia jakiejś wody źródlanej łazienka jest połączona. Nie dość, że trzeba ok 10 minut czekać na swoją kolej bo zazwyczaj są kolejki to jej estetyka i zapach pozostawia dużo do życzenia:(

A! I rada dla bezgotówkowców – wybierzcie pieniądze jesli chcecie się wybrać do Pijalni Czekolady w Nałęczowie. co z tego że teoretycznie terminal płatniczy jest, jak w praktyce zawsze są problemy i trzeba płacić gotówką.

16 pijalnia wedel naleczow

Podsumowując do Pijalni Czekolady Wedla trzeba się wybrać! Pyszne desery! Ale pamiętajcie gotówka w dłoń i pęcherz na wodzy!

CENA: 5

FUN: 4

Dodaj komentarz

Loading Facebook Comments ...